Найкращою тарою для рослинних олій є пляшка з темного скла

Чому саме така тара? Рослинна олія відноситься до продуктів, що можуть зберігатися протягом тривалого періоду. До неї складно домішати будь-який штучний барвник чи консервант. Більшість з них є водорозчинними, тож і додати в олію практично неможливо. Єдине що може погіршити якість - прямі сонячні промені. Під впливом світла у прозорих скляних або пластикових пляшках жирні кислоти окислюються з виділенням токсичних речовин. Тоді олія (особливо оливкова та лляна) втрачає свої властивості. Тому якісна олія повинна зберігатися в темних скляних пляшках!!!

 

Також величезне значення має і ковпачок до пляшки. Найкраще, якщо він буде з контролером наливання. Такий ковпачок складається з двох частин: нижньої, що вставляється в горловину пляшки, та верхньої, яка розміщена в самому ковпачку. Така конструкція не дозволяє надмірно пролити олію, запобігає її попаданню на поверхню пляшки, не допускає постійного контакту з повітрям в період зберігання за рахунок дуже щільного з\'єднання обох частин контролеру. Контакт з повітрям,  як і сонячне світло, і тепло зменшують терміни зберігання рослинних олій.      

 

Для виробників рослинних олій (це і кунжутна, горіхова, конопляна, гірчична, гарбузова, обліпихова, олія з розторопші, коріандра і чорного тмину) цікавими будуть пляшки з винтовим горлом під рослинну олію Мараска (Maraska) і Доріка (Dorica) . За кордоном - вона дуже поширена, а в Україні - ще ні. Тому виробники матимуть унікальну можливість виділити свою продукцію на поличках магазинів і в серцях покупців :)

 

ТОВ «ІНТЕРСКЛО» пропонує для своїх партнерів тільки якісну скляну тару. Підібрати ту пляшку для рослинної олії, яка найкраще запрезентує  продукт на ринку України, а також глянути на технічні характеристики пляшок Мараска і Доріка можна у розділі «Каталог» - «Скляні пляшки»

 

На прилавках наших супермаркетів така елегантна форма пляшки викликає інтерес у вітчизняних покупців і асоціюється з "заморським продуктом". Більшість масел в Європі розливають саме в таку пляшку, тому і нашими виробниками, якщо вони планують вихід на ринок Європи, варто звернути на неї увагу.Темна СКЛЯНА пляшка + ковпачок з контролером наливання – це ті прості способи збереження якості рослинних олій, які вже давно використовуються в Європі і Америці.
 


Це новий рівень бізнесу! 

Це збільшення продажів!

Це майбутнє!