Якісному продукту – гідна тара від Інтерскло!

Як показує практика, все більше виробників харчової промисловості залучається до всесвітнього руху «ЗА здоров’я». Перед виробниками харчової промисловості стоїть складний вибір, в яку упаковку одягнути свій товар, вирощений та виготовлений з любов’ю та турботою про людей. Це може бути пластикова, металева, паперова, скляна тара та ін. 

 

Металева тара має ряд переваг: добре зберігає смакові властивості, захищає їжу від зовнішніх факторів. Але! Така тара містить у своєму складі важкі метали, частина яких, звичайно, буде проникати у вміст харчів. Це може негативно позначитись на здоров’ї споживача, наприклад, сприяти розвиткові хвороби Альгеймера, анемії, артриту, раку та ін.. Також металева упаковка – важча, дорожча і примхливіша в доставці та зберіганні, що робить її не дуже цікавою для харчової промисловості. 

 

Пластикова тара,  хоч і  зручна, легка і порівняно дешева, проте дуже небезпечна. Вироби з пластмаси мають в собі токсичні речовини, що активізуються під дією підвищення температури. Тому тримати гарячі напої в такій упаковці категорично не рекомендують! 

 

Паперова (картонна) тара  - натуральна, дешева упаковка, яку легко транспортувати і утилізувати без шкоди для навколишнього середовища. Має порівняно невелику вагу.

 

Але в такій тарі неможливо візуально оцінити продукт, його колір, густину та ін. Паперову тара живе лише 1 цикл і  повторно її не використаєш. 

 

Інша справа – склотара. Вона не виділяє шкідливих речовин в їжу при високих чи низьких температурах, запобігає проникненню ззовні сторонніх елементів, відмінно зберігає якісні властивості їжі.

 

Така тара (скляні банки та пляшки) – просто необхідний атрибут харчової промисловості, яка дбає за здоров’я свого споживача та навколишнє середовище! 

 

Інтерскло пропонує скляну тару різноманітних форм і дизайну, що забезпечує конкурентні переваги продукції на поличках магазинів. Наша тара від OWENS ILLINOIS вирізняється надзвичайною прозорістю, міцністю і облегшеною вагою. Її виробництво жорстко контролюється на предмет шкідливих домішок і сертифікується згідно європейських стандартів. Ваші продукти в такій тарі виглядатимуть  яскраво, а натуральний смак збережеться надовго. 

 

Склотара від Інтерскло – це гідне оформлення вашої продукції!